O NAS

 

Firma Anmaro powstała w 2000 roku w Rzeszowie. Na początku działała głównie na terenie Polski południowej, z czasem  rozwijając ofertę oraz rozszerzając zakres wykonywanych usług na całą Polskę. W chwili obecnej posiadamy cztery oddziały – w Rzeszowie, Jaśle, Warszawie oraz Bielsku-Białej. W trakcie wieloletniej działalności nawiązaliśmy również współpracę z wieloma firmami podwykonawczymi w całej Polsce.

Zakres oferowanych przez nas usług to:zd2

 

Systemy zasilania awaryjnego

Dostawa i montaż:

- zasilaczy awaryjnych UPS

- stabilizatorów napięcia

- agregatów prądotwórczych

- systemów chłodzenia

 

Zapewniamy pełen serwis oferowanych przez nas urządzeń – gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zasilanie awaryjne staje się coraz ważniejsze, Państwa dane i urządzenia powinny być chronione przed niespodziewanymi zanikami napięcia. W tym celu pomożemy Państwu dobrać i zamontować odpowiedni zasilacz UPS. Zasilanie awaryjne to jednak nie tylko zasilacze UPS, w wielu aplikacjach gdzie nie ma zaników napięcia, a występują jedynie jego spadki, wystarczy zamontować odpowiedni stabilizator napięcia.

Jesteśmy w stanie naprawić i serwisować każdy zasilacz UPS, w miejscu jego instalacji lub w naszym laboratorium - w zależności od potrzeb.

 

Nasi partnerzy w dziedzinie systemów zasilania gwarantowanego:

Makelsan jest jednym z wiodących europejskich producentów zasilaczy awaryjnych UPS zarówno monoblokowych jak i modułowych w zakresie od 1kVA do 4,8MVA.
Założona w 1976 roku z myślą o projektowaniu systemów zasilania elektrycznego firma obecnie jest jednym z największych producentów w Turcji wysokiej jakości urządzeń. Siedziba główna w Stambule to 20.000 mkw powierzchni wyposażonej w najnowsze maszyny produkcyjne a w działach R&D, produkcji oraz sprzedaży pracuje ponad 200 wykwalifikowanych specjalistów.
Wszystkie produkty firmy Makelsan są projektowane i produkowane według światowych standardów jakości, zgodnie z ISO co umożliwiło uzyskanie certyfikatów takich jak GOST, Soncap, CE ważnych na całym świecie.
Dzięki sprawnej i bardzo elastycznej linii produkcyjnej wszystkie produkty mogą być dostosowane do specyfikacji konkretnych specyfikacji klienta.
Firma Makelsan jest w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania energetyczne, które gwarantują jakość zasilania dla wszystkich rodzajów aplikacji krytycznych.

LEVER firma założona w 1973 roku, szybko stała się jednym z najważniejszych włoskich producentów urządzeń do konwersji energii. Wszystkie elementy składowe systemów zasilania awaryjnego UPS są produkowane własnej specyfikacji technicznej. Firma Lever sama projektuje elektronikę oraz oprogramowanie.

Wiedza zdobyta przez lata pracy przy ważnych projektach w wielu gałęziach przemysłu (energetyka, paliwa i gaz, transport, komunikacja) pozwoliła zdobyć firmie Lever uznanie i reputację.
Obecnie firma Lever jest uznanym producentem rozwiązań zasilania awaryjnego na świecie.

 

Systemy fotowoltaiczne:

Dostawa i montaż kompletnych i indywidualnie dobranych do potrzeb klienta zestawów fotowoltaicznych, na które składają się:

- panele (moduły) fotowoltaiczne,
- inwerter (falownik),
- system montażowy,
- okablowanie i konektory,
- zabezpieczenia elektryczne,
- elementy opcjonalne: akumulatory, systemy zarządzania energią, itp.

Działanie systemu fotowoltaicznego jest stosunkowo proste. Kiedy promieniowanie słoneczne pada na ogniwa fotowoltaiczne zawarte w panelach, występuje tzw. efekt fotowoltaiczny, w wyniku którego powstaje prąd stały. Za pomocą inwertera zostaje on przekształcony w prąd zmienny o parametrach odpowiadających sieci elektrycznej. Wyprodukowana energia elektryczna wykorzystywana jest w pierwszej kolejności na potrzeby własnej instalacji elektrycznej, nadwyżka energii, której w danej chwili nie wykorzystujemy jest sprzedawana do sieci publicznej.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnej wygody, w związku z czym proponujemy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w pozyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dotacji, przygotowujemy profesjonalne projekty instalacji i zapewniamy ich montaż wykonany przez doświadczonych fachowców.

 

Instalacje przemysłowe

- roboty spawalniczo-montażowezd4

- opracowania projektowe

- oceny techniczne i ekspertyzy urządzeń ciśnieniowych podlegających UDT

- badania nieniszczące konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników

- wdrożenia naukowe

- import, montaż, rozruch kompletnych linii technologicznych do różnego rodzaju produkcji

- montaż kompletnych rurociągów technologicznych

- montaż i remonty ciepłowni oraz urządzeń energetycznych

- usługi przemysłowe na zlecenie

- wdrażanie nowych technologii ekologicznych w zakresie odpadów oraz oczyszczania

 

Elementy automatykizd5

- wyłączniki krańcowe i czujniki

- regulatory, przekaźniki czasowe, liczniki, wskaźniki

- przekaźniki i styczniki

- rejestratory i konwertery sygnałów

- sterowniki i panele operatorskie

- falowniki

- systemy bezpieczeństwa

- sygnalizatory świetlne i dźwiękowe

- oraz wiele innych podzespołów, które mogą być wykorzystane w Państwa urządzeniach

 

Współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie komponentów elektrycznych takimi jak Siemens, Schneider Electric, Moeller, Honeywell, Omron, Legrand, ABB, Phoenix Contact dostarczamy specjalistyczne podzespoły do budowy urządzeń i instalacji przemysłowych.

 

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi dostosowaliśmy strukturę organizacyjną naszej firmy do potrzeb naszych klientów. Od początku naszej działalności dbamy również o najwyższą jakość wykonywanych usług. Nasi pracownicy biorą regularnie udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów oferowanych przez nas urządzeń.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.